Slavnostní večer

Fotograf / ProdukceRadim Zahraj Agentura Cool TechnikaNikon D800 Nikon 18-35mm/ f 3.5-4.5 Nikon 85mm/ f 1.8 Světla / Scénapřirozené světlo reflektory z osvětlení pódia  Produkční společnost Agentura Cool si mě najala, abych zachytil a dokumentoval celý slavnostní večer firmy MW-Dias. Jeho součástí bylo vyhodnocení nejlepších pracovníku, zábavný kabaret Hogo a Fogo, živá kapela, modní přehlídka a následně … Read More

Dokumentace výstavby

Technika Nikon D300 Tokina 12-24mm/ f 4.0 Světla / Scénadopolední a odpolední přirozené světlo 4 stejná stanoviště Pro objednatele stavby obchodního centra ve Frýdku-Místku (nyní OC Frýda) jsem mel za úkol dokumentovat postupnou výstavbu objektů od základů až po finální hotovou fázi. Z těchto záběrů měl vzniknout časosběrný dokument, snímaný měsíčně ze třech stejných stanovišť.

Extreme Park

TechnikaOlympus E-500 Zuiko 14-54mm/ f 2.8-3.5 Světla / Scénapřirozené denní světlo Pro MÚ v Českém Těšíne jsem dokumentoval slavnostní otevření sportovního areálu Frýdecká, jehož součástí byly skateboardové závody a exhibice na u-rampě, vznikla tak série sportovních a reportážních fotografií z celého víkendu zabarvená celou škálou denního pohybu slunce.