Dobrá fotografie není ta, která strhává pozornost sama k sobě, ale ta, která prodává.

 PŘIJEDU

POSOUDÍM

 

NACHYSTÁM

 

NASVÍTÍM

 

UPRAVÍM

 

Produktová a reklamní fotografie

Produktová fotografie na bílém nebo tmavém pozadí? S odlesky nebo bez? Používám světelný stůl, tmavé pozadí nebo světelný stan. Tvrdé nebo měkké plastické světlo? Pro každý produkt najdu to nejlepší řešení v reklamní fotografii. Detail nebo celek, maximálně ostrý a zachycující každý odlesk? Pro drobné předměty a šperky používám vysoké clony, ruční retušování, vykrývání světel a stínů během fáze post procesu. 

Produktové fotografie
Manažerské portréty

Firemní nebo profesní portréty

Od samotné výchozí idey, přes výběr scény, profesionální líčení od vizážisty po hledání správné lokace až k dodání hotových vyretušovaných fotografií v tiskovém formátu.

Městská architektura a významné stavby

Focení architektury a interiérů domů je hlavně o světle. Moderní architektuře sluší hra ostrých stínu pravého poledního světla, obytným komplexům naopak pozdní odpoledne. Interiéry nejlépe prokreslí ranní slunce nebo obří softbox podmračeného nebe. Atmosféra a určení snímku jsou hlavními ukazateli fotografie.

Ctverec 960 Karolina 2 1
Reportáž z firemní akce

Akce a konference

Potřebujete zdokumentovat firemní konferenci, team building nebo jen nafotit meeting či slavnostní večer? Focení hromadných akcí v interiéru za nízké hladiny osvětlení už není překážkou, díky možnostem nastavení vysokých hodnot iso na fotoaparátu, případně dosvícení scény externím bleskem. Z celé vaší akce tak dodám sérii ucelených reportážních fotografií.

Fotografie jídel, nápojů včetně foodstylingu

Jak fotit jídlo? Ve studiu, v prostředí kuchyně či během přípravy? Na stole, na kameni, netradiční podklady, staré dekory, barevné kombinace servisu vše dle avizovaného záměru a účelu k jakému mají být fotografie jídel používány. 

Ctverec 960 Hadovka3
Fotografie do interiérů

Fotografie do interiéru

K dotvoření té správné atmosféry interiéru stačí vhodná fotografie nebo soubor, kterým charakterizuji místo, pocit nebo zájmy majitele. Černobílé fotky, hra světel a stínu nebo barevné, výrazné krajiny vašich vzpomínek. Fantazii se meze nekladou, se zadavatelem vždy najdu společnou řeč co by si přál a dodám mu ten pravý záběr. Vybrané fotografie tisknu na profesionální tiskárně Canon imagePrograf 1000 až do rozměru A2 a dodávám ve vybraných rámech.

Fotil jsem pro tyto zákazníky

Zavolejte dnes a zítra můžu fotit